Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Жителі деяких громад Сумщини отримають державну допомогу

445

Напередодні міністерство реінтеграції України оновило перелік громад, які у травні будуть належати до таких, де відбувалися бойові дії. До списку увійшли і 8 територіальних громад Сумської області, яку раніше викреслили з цього списку.

Отже, як повідомляє Сумська обласна військова адміністрація, у список увійшли лише ті громади, які активно обстрілює рф з-за кордону, де люди живуть у постійному страху за своє життя і майно.

У Конотопському районі − Новослобідська сільська територіальна громада, в Охтирському − Великописарівська селищна територіальна громада.

У Сумському та Шосткинському районах в перелік увійшли Білопільська міська ТГ, Краснопільська селищна ТГ, Юнаківська сільська ТГ − у Сумському районі та Есманьська селищна ТГ, Середино-Будська міська ТГ та Шалигинська селищна ТГ − у Шосткинському районі.

«Це ті громади, які найбільше потерпають від обстрілів з-за кордону, − зазначив Дмитро Живицький. − Що це означає: всі внутрішньопереміщені особи, які виїхали з цих громад, отримають грошову допомогу від держави. Якщо ви мешкаєте у цих громадах і потребуєте евакуації − звертайтеся до голів своїх громад, за їх запитом ми будемо організовувати цей процес».