Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Жалюзі день-ніч — для тих, хто розуміється на стильній функціональності

145

Унікальність і популярність рулонних штор день-ніч зумовлена їхнім привабливим зовнішнім виглядом і функціональністю, які працюють у тандемі й поєднують у собі переваги сучасних сонцезахисних систем. Ці конструкції дають змогу регулювати рівень освітлення, створюючи комфортні умови. При цьому вони надійно захищають внутрішній простір від сторонніх поглядів.

Особливості правильного вибору матеріалу

Вирішивши оформити вікна, які будуть гармонійно виглядати в тому чи іншому інтер’єрі, слід підбирати в кожне приміщення жалюзі «зебра», що відрізняються не тільки колірною палітрою, але і тканиною. Виробники пропонують такі матеріали для ролет:

  • Непрозорі. У цю категорію входять матеріали, різні за фактурою і ступенем щільності. Правильно підібравши тканину, можна домогтися напівтемряви або сховатися від цікавих поглядів.
  • Прозорі. Такі тканини відмінно пропускають сонячне світло, м’яко розсіюючи його по приміщенню. Їх часто вибирають для декору в кімнати, розташовані на тіньовій стороні будинку. І хоча матеріал повністю прозорий, у денний час він надійно захистить від поглядів перехожих, зберігши при цьому огляд з вікна.
  • Затемнені. Тканини не пропускають світло завдяки прогумованій основі. Встановити жалюзі з затемненим матеріалом можна в приміщеннях, що вимагають повного затемнення: спальня, домашній кінотеатр, студія, кімната відпочинку.

Встановити день ніч жалюзі можна і самостійно, але фахівець компанії Jaluzi Service впорається з установкою швидше і грамотніше. Адже від правильного монтажу та налаштування залежить якість і тривалість роботи системи. Також у компанії «Жалюзі-Сервіс» можна замовити ролети з безкрайнім вибором матеріалів, кольорів, візерунків, фактур.

Ключові переваги

Рулонний вид жалюзі «зебра» досить швидко після своєї появи став популярним. Це зумовлено низкою переваг цих штор:

  • можливість створення необхідної інтенсивності освітлення в кімнаті, від безперешкодного доступу сонячних променів (якщо штори згорнуті) до повного затемнення (використання режиму «ніч» з блекаут-тканиною);
  • візуально збільшують простір завдяки застосуванню горизонтальних смуг у дизайні жалюзі «зебра»;
  • приємний і стильний вигляд матеріалу і загальної конструкції, на відміну від пластикових і алюмінієвих жалюзі, не надають приміщенню суворого офісного вигляду;
  • системи мають різноманітність типів кріплення: на віконному отворі, стіні та стелі;
  • використовувані тканини для виготовлення рулонних штор день-ніч не вигоряють на сонці.

Ще однією перевагою є те, що жалюзі «комбі» (це ще одна назва цього виду) можуть бути встановлені не тільки на пластикові вікна, а й на звичайні, крім цього, їх застосовують для декорування дверей зі скляними вставками. Вони стильні, мають гарний вигляд, у них мінімумом зайвих деталей, які могли б завадити їм вписатися в будь-який стиль приміщення.

Вибираючи цей вид рулонних штор, можна бути впевненим у тому, що він не порушить загальної гармонії кімнати. Завдяки великій різноманітності забарвлень, текстур жалюзі «день-ніч», ви завжди можете вибрати саме той варіант, який чудово пасуватиме під інтер’єр або навпаки, контрастно підкреслить його.