Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Застосунок на IOS — крок до успіху для бізнесу

45

Кількість користувачів техніки APPLE з кожним роком постійно зростає. Компанія пропонує свою екосистему, з власною операційною системою — IOS, що вийшла на ринок у 2007 році. Вона вирізняється зручністю та практичністю інтерфейсу, високим рівнем безпеки, упровадженням жестів Multi touch, постійним оновленням та підтримкою користувачів. Кількість доступних для встановлення застосунків перевищує 2 млрд. Хочете запустити у свій бізнес новий «ковток свіжого повітря» — замовте розробки фірмового застосунку на IOS.

Переваги розроблення програм на IOS

Статистика показує, кількість проданої техніки від виробника Епл перевищує 1 млрд. Усі ці користувачі могли б стати потенційними клієнтами вашого бізнесу після встановлення застосунку. Але при цьому розробка повинна відповідати низці вимог, бути якісною та функціональною, привабливою для цільової аудиторії. Саме такі варіанти зможуть запропонувати фахівці Ocean-agency https://ocean-agency.com.ua/ua/rozrobka-program-dlia-ios. Відмінні рішення для сфери транспорту, розваг, харчування, доставки, туризму та різних освітніх ініціатив.

Які переваги замовлення застосунку IOS для бізнесу?

 • Збільшена лояльність аудиторії. Якщо це не ігровий тип, то програму зазвичай скачують лояльні користувачі, що може збільшити продажі.
 • Із застосунком зручніше оплачувати товари й послуги, якщо порівнювати з картками та готівкою.
 • Застосунок слугує гарним інструментом автоматизації бізнес-процесів, особливо для керування готелями, торговельними центрами, кафе, магазинами тощо.

Серед основних завдань, які виконує розробка, можна виділити такі:

 • збільшення прибутку;
 • розширення впізнаваності серед аудиторії;
 • можливість постійної взаємодії з користувачами;
 • нова клієнтська база.

Крім цього, можна заробляти і завдяки скачуванню застосунку, різним діям у ньому. Платформа також дає можливість отримати високий рівень безпеки, що дуже важливо для комерційних пропозицій.

Етапи створення застосунку для IOS

Фахівці компанії Ocean-agency https://ocean-agency.com.ua/ua працюють над пропозицією для IOS у кілька послідовних етапів:

 1. Планування, до якого входить концепція, методи монетизації, стратегія подальшого просування.
 2. Створення прототипу (екран, інтерфейс).
 3. Унікальний дизайн проєкту.
 4. Робота над функціоналом і практичністю шляхом програмування та верстки.
 5. Тестування для виявлення несправностей ручним та автоматизованим пошуком.
 6. Запуск проєкту та встановлення його на AppStore.

Якісна пропозиція повинна мати швидку навігацію, щоб не забирати час у користувача. Набір пошуку краще продумати однією рукою, з використанням великих кнопок. Особливу увагу також слід приділити оптимізації, яка відповідає за швидке завантаження. Важливу роль має простота маршрутів та інформаційних блоків.

Для застосунків для бізнесу та інтернет-магазинів дизайнери агенції пропонують естетику сприйняття, адже зображення має бути приємним, а не відштовхувати.

Для служб доставки важливий критерій — можливість швидкого замовлення. Часто такі програми вирізняються простим переглядом і навігацією по меню, таймером замовлення та можливістю оплатити його через застосунок.

Підвищений рівень безпеки робить платформу оптимальним вибором для фінансових програм: оплати рахунків, купівлі товару та замовлення квитків. При цьому найбільше купівля техніки Епл характерна для регіонів з високим рівнем життя, що дає можливість просувати свій продукт на міжнародному рівні. Навіть в Україні, за статистикою, більш ніж 14 млн користувачів, з яких понад 53% купують товари щомісяця.

Команда Ocean-agency пропонує сучасний підхід до розроблення застосунків, що базується на великому досвіді. Кожен проєкт забезпечується ефективними технічними рішеннями, підтримкою багатьох фахівців як до, так і після запуску.