Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Загинув військовий В’ячеслав Власенко

1,627

Відділ з питань внутрішньої політики Роменської міськради повідомляє, що на війні, що розгорнула росія проти України, під час виконання бойового завдання на Бахмутській трасі, що на Донеччині, загинув військовослужбовець В’ячеслав ВЛАСЕНКО, який народився в с. Плавинище Роменського району.

В’ячеслав народився і виріс на Роменщині, закінчив 9 класів Герасимівської школи І-ІІ ступенів Роменської міської ради, продовжив навчання у Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 і у 2008 році став її випускником.

У 19 років хлопець втратив батька, але не зламався… Добрий, працьовитий, щирий, відповідальний юнак став опорою для мами, годувальником для сім’ї.

У 26 років він підписав контракт із ЗСУ і став професійним військовим. З майбутньою дружиною познайомився під час несення служби в АТО. Анна також військовослужбовиця, яка на даний час воює.

Молоде подружжя мріяло облаштувати сімейне гніздечко на батьківщині Анни, у селі Чумалі Збаразької громади, але не судилося…

До війни В’ячеслав проходив службу у 44-ій окремій артилерійській бригаді у Тернополі. Минулого року підписав контракт з 10-ю окремою гірсько-штурмовою бригадою, що базується в Коломиї.

Коли почалася повномасштабна війна, хлопець без вагань пішов захищати від російських окупантів рідну землю.

9 травня наш земляк встиг відсвяткувати своє 32-річчя. Але на жаль, клята війна підло обірвала молоде життя…

1 червня військовий сапер, молодший сержант В’ячеслав ВЛАСЕНКО загинув під час виконання бойового завдання на Бахмутській трасі, що на Донеччині.

Рідні, друзі, побратими назавжди провели захисника України в останню дорогу у Чумалях на Збаражчині.

Вічна пам’ять Герою!