Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

З Рiздвом!

159

гздвяне Послання Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського
Боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім вірним Сумської єпархії
Української Православної Церкви Київського Патріархату
Христос рождається! Славімо Його!

Й справді — збулися пророцтва. Христос переміг світ силою Божественного Слова. Він підніс гідність людини як вільної духовної істоти. Він відкрив нові обрії життя для знеможених, покривджених та струджених. Він дав радість і надію всім: «Прийдіть до Мене всі струджені й обтяжені, і Я заспокою вас» — кликав Він. І приходили до Ісуса всі, які відчували духовну спрагу й відходили, наповнені новою силою.

Прийшовши у світ дитиною, Христос освятив і материнство. Він підніс вартість родинного життя. Всі буденні турботи, всі життєві клопоти, журба, туга за нездійсненним — все це поступається місцем вічному — любові, справедливості, рівності, братерству, що їх приніс людям своїм народженням Син Божий.

Сьогодні в день торжества гздва Христового, погляньмо на ікону Богоматері з Немовлям, та усвідомимо собі більше, ніж коли, що й наша міць, з нею й наше майбуття — в наших родинах. Під настроєм гздвяних свят викарбовуються яскраво завдання української родини — виховувати майбутні покоління так, щоб вони на своєму життєвому шляху не загубилися для Христа й для нашого народу.

У день гздва Христового віримо в перемогу Божої Правди більше, ніж коли-небудь. Христова Правда є правдою побожного українського народу. У цей гздвяний час, нехай гздво Христове наповнює наші серця вірою й надією в перемогу.

Від віруючих, духовенства та від себе особисто вітаю Вас, брати і сестри, з гздвом Христовим, Новим 2010 Роком та Святом Йордану. Нехай ясна дорога, яку стелять ці гздвяні свята, буде багатою та щедрою для нашої Батьківщини і кожної української родини.

Від духовенства, віруючих та від себе особисто вітаю голову Сумської обласної державної адміністрації Лаврика Миколу Івановича та голів районних державних адміністрацій, голову Сумської обласної ради Токаря Володимира Миколайовича та голів районних рад, Сумського міського голову Мінаєва Геннадія Михайловича та всіх міських та сільських голів Сумщини, вітаю всіх голів козацьких, громадських та патріотичних організацій Сумщини та депутатів усіх рівнів. Та дякую всім за понесені труди на благо України та Української Православної Церкви Київського патріархату.

Вітаю також зі святом усіх земляків, які перебувають за межами своєї Батьківщини і не забувають своїх прабатьківських коренів, щоб дух їх був завжди з нашим народом.

Нехай Новонароджений Христос наповнить Ваші серця радістю та благословить миром і любов’ю на многії літа.

Христос рождається! Славімо Його!

Єпископ Сумський і Охтирський Мефодій