Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Янукович: Всупереч усьому

99

Автор – Андрій Тарнаруцький, коментатор радіо “Слобода-FM”

Віктор Янукович – один з двох лідерів президентських перегонів, якого багато хто вже сприймає як майбутнього президента. Проте скоріше не завдяки вдалій виборчій кампанії, підтримці населенням його ініціатив, а скоріше всупереч. З його власних слів, країну він збирається очолити, аби згодом її об’єднати.

Однак решта його риторики говорить про інше. Кандидат в президенти Віктор Янукович досі болісно переживає 2004 рік і не проминає нагоди це підкреслити. Для нього досі існують “правильні біло-блакитні” і “неправильні помаранчеві”. І саме це він прагне довести приходом до влади. Чи вдалий такий підхід для об’єднання країни? Залишу питання без відповіді.
Таким чином, у разі перемоги Віктора Януковича можна спрогнозувати нову хвилю політичних конфліктів. А також можливий кадровий голод у тому випадку, коли своїх на всі посади явно не вистачатиме. Одним словом, на нас чекатиме продовження старої пісні політиків, яку ми слухали впродовж останніх років.
Можливо, кардинальні зміни підходів трапляться під час другого туру. У разі проходу Юлії Тимошенко та Віктора Януковича розпочнеться конкурс на найкращого “миротворця”. Тоді суперники пропонуватимуть кращі проекти об’єднання України. Проте можлива і прямо протилежна ситуація. Все залежить від далекоглядності кандидатів.

Автор – Андрій Тарнаруцький, коментатор радіо “Слобода-FM”