Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Як почати застосовувати системи точного землеробства?

30

В той час, коли технологічні інновації впроваджуються в повсякденне життя для того, щоб зробити його простішим – все більше фермерів вирішує змінити “традицію” на сучасність.

Одним з результатів прагнення поліпшити роботу є “точне землеробство”. Це метод, який може дозволити собі будь-хто, у кого є тільки відповідні кошти. Все тому, що такий вид ведення сільського господарства передбачає використання новітніх технологій і потужну комп’ютеризацію. Наприклад, агронавігатори за посиланням https://zemlerobstvo.trimble.com/rishennya/navihatsiya-ta-avtomatychne-upravlinnya/.

Що таке точне точне землеробство?

Точне рільництво – це комп’ютерне ведення господарства, засноване головним чином на зборі даних про просторову диференціацію врожайності в межах поля. На основі карти врожаю використовуються процедури запліднення і захисту рослин, які полягають в тому, що ті частини поля, які можуть витрачати більший урожай, отримують відповідно більше добрива і якісніший захист рослин. Концепція точного рільництва забезпечує отримання великих врожаїв високої якості.

Як почати?

Всупереч зовнішньому вигляду введення правил точного землеробства не повинно бути пов’язане зі складною революцією господарства, скоріше, це пов’язано з належною організацією і використанням загальнодоступного видобутку сільськогосподарської техніки.

Знайте свої ресурси

Необхідно провести ретельне вимірювання площі посівів, а потім оглянути ґрунт на предмет ресурсу. Такі вимірювання і взяття ґрунтових проб повинні виконуватися спеціалізованою фірмою з використанням технології GPS. Тільки так можна скласти мапу, необхідну для подальших дій. Такі карти будуть надалі використовуватися для планування внесення добрив.

Машини з комп’ютерами

Нині широко доступні розкидачі і обприскувачі, оснащені комп’ютерами. На жаль, більшість фермерів не впевнені у використанні цих пристроїв, побоюючись збоїв, складного обслуговування і високої ціни. Це хибна думка, управління простіше, ніж у ручних пристроїв, відмовостійкість надзвичайно низька, а ціна компенсується значною економією навіть у першому сезоні.

Після того, як у нас є ізольовані мапи ресурсів, ми можемо планувати кількість добрив окремо для кожної зони. Це означатиме, що ми повинні застосовувати добрива в певній кількості навіть для декількох зон в межах одного поля.