Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Вживаний Айфон: чудова можливість зекономити та купити функціональний пристрій

147

Бути в тренді та користуватися передовими комунікаційними технологіями — доступно для кожного завдяки розробкам компанії Apple. Проте, вибираючи новий пристрій, треба бути готовим витратити значну суму грошей. Саме тому все більше людей розглядають можливість покупки вживаної моделі. Чи варто купувати б/у iPhone? Однозначної відповіді на це питання немає. Кожен користувач, зважаючи на можливості та потреби, приймає відповідне рішення.

Наразі багато українців наважуються купити iPhone 14 Pro Max б/у, адже це одна з найпотужніших моделей від Apple. Він оснащений потужним процесором та має високий рівень ефективності. Ця модель ідеальна для роботи, навчальних задач та відпочинку. Смартфон має яскравий дисплей та чітко передає кольори, що дає можливість насолоджуватися улюбленими серіалами та фільмами у високій якості.

Чому варто розглянути можливість покупки б/у iPhone

Сьогодні для користувачів є широкий вибір вживаних айфонів. Ці пристрої відрізняються за характеристиками, станом та ціною, що дає можливість придбати оптимальний варіант. Однак чи хороша це ідея — покупка б/у iPhone? До переваг такого рішення можна віднести значну економію коштів, оскільки в середньому вона становить від 30 до 40 відсотків порівняно із вартістю нових моделей. Водночас ви отримуєте візуально привабливий та функціональний пристрій, адже фірмові гаджети мають високу якість і не втрачають своїх властивостей навіть при активному використанні.

Якщо вам ще потрібні аргументи для прийняття рішення, ось декілька додаткових плюсів покупки вживаного iPhone:

 1. Можливість порівняти різні пропозиції та вибрати найвигіднішу.
 2. Відсутність довгого очікування, оскільки товар вже в наявності у багатьох магазинах.
 3. Ви отримуєте стильний та повністю робочий iPhone без яскраво виражених дефектів.

Важливо відзначити, що, вибираючи вживаний пристрій, варто надавати перевагу оригінальній техніці. Підробки, так привабливі зовні, дуже розчаровують якістю та функціоналом. Витратити навіть невеликі кошти на телефон, який може вийти з ладу через кілька місяців — не найкраща ідея. Завдяки фірмовим розробкам від Apple, навіть вживані пристрої виправдовують свої витрати, тому виберіть надійного продавця і покупка б/у гаджету точно буде успішною.

Як успішно придбати вживаний iPhone

Під час вибору б/у Айфон варто зважати на індивідуальні потреби та бюджет. Якщо вам не суттєва діагональ екрана та ви не потребуєте високих характеристик камери, можна розглянути більш ранні версії. Зі зростанням потреб та вимог гаджет має бути більш просунутим, але відповідно й дорожчим.

Вибравши потрібну модель, важливо перевірити її стан перед покупкою, зокрема:

 1. Впевнитися у відсутності сколів і тріщин.
 2. Перевірити всі клавіші.
 3. Оглянути задню кришку.
 4. Перевірити звук за допомогою програвача.
 5. Переконатися у роботі Wi-Fi і мобільного Інтернету.
 6. Перевірити екран на наявність плям і правильність кольорів.
 7. Дізнатися стан батареї.
 8. Зробити кілька тестових фотографій.
 9. Перевірити роботу GPS-навігації.

Аби вибрати оригінальний якісний гаджет з мінімальною кількістю незначних дефектів варто знайти офіційного продавця з хорошою репутацією. Вкрай не рекомендується купувати на неперевірених платформах, адже є високий ризик отримати підробку або неробочий пристрій.

І пам’ятайте: ідеальної моделі смартфона для всіх не існує, головне, вибирайте iPhone згідно з вашими потребами та вподобаннями.

Реклама