Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Ворог гатив по Сумщині. Двох людей поранено

164

Як звітує голова Сумської обласної військової адміністрації, учора протягом доби росіяни вели обстріли прикордонних громад Сумської області. Під артилерійським вогнем опинилися найближчі до кордону з ворогом села Шосткинського та Сумського районів.

Так, у Зноб-Новгородській громаді Шосткинського району був зафіксований гранатометний вогонь, який закінчився без жертв. Інформація щодо руйнувань систематизують.

А от у Краснопільській громаді Сумського району, на жаль, не обійшлося без людських жертв: під час обстрілу с. Славгород з реактивної артилерії сталося пряме потрапляння у приватний житловий будинок пенсіонерів, які у той час знаходилися вдома. Жінка і чоловік з травмами були госпіталізовані до лікарні. Житло пенсіонери втратили – будинок не підлягає відновленню. У громаді вже почали пошуки нового житла для постраждалої родини.

Ще 4 будинки у с. Славгород зазнали руйнувань, які будуть відновлюватися найближчим часом. Пробиті стіни залатають, вибиті вікна вставлять, полагодять посічені уламками снарядів паркани.

Зранку 20 вересня мешканці Юнаківської громади повідомляють про звуки вибухів з боку кордону. А Дмитро Живицький повідомив про кулеметний обстріл Шалигінської громади. Наслідків не зафіксовано.