Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Водія маршрутки, який їздив під кайфом у Сумах, звільнили (відео)

332

Водій маршрутки у Сумах возив людей у стані наркотичного сп’яніння. За інформацією речникапатрульної поліції м. Суми Олега Сологуба, чоловіка у такому стані затримували двічі

Водій працював на маршруті №12. Вперше поліція зупинила його в стані наркотичного сп’яніння 23 лютого. Тоді експертиза показала наявність наркотику в крові. Вдруге, 2 березня, чоловік відмовився проходити огляд. «Йому знову запропонували пройти огляд. Він погодився пройти його в медичному закладі, однак, прибувши в медичний заклад, у присутності лікарів він відмовився це зробити. На нього були складені адміністративні два протоколи», — сказав речник патрульної поліції Сумської області Олег Сологуб.

«За інформацією перевізника, в якого працює цей водій, вранці він пройшов медогляд, усе, як кожного дня. Щорічний медогляд він проходив у грудні минулого року. Водії маршрутних транспортних засобів повинні щороку проходити медичний контроль. Що стосується його подальшої роботи, то перевізник запевнив, що його буде звільнено», — пояснив Суспільному начальник відділу транспорту Сумської міськради Сергій Яковенко.

Матеріали на водія передали до Ковпаківського райсуду, сказав Олег Сологуб. Щодо перевізника, його може перевірити «Укртрансбезпека» на виконання ліцензійних умов, якщо буде лист від патрульних. «У самій назві перевірки — «додержання ліцензійних умов», тобто перевізник може залишитися без ліцензії. Якщо буде скасована ця ліцензія, звичайно, він більше не зможе здійснювати цю діяльність, а саме — перевезення пасажирів», — повідомив головний спеціаліст управління Укртрансбезпеки у Сумській області Ігор Шевель.

Водій маршрутки, у крові якого виявили наркотики, сказав директор приватного підприємства “Согор” Євген Нанко, з 3 березня у них не працює. Більше говорити не став. Якщо вину водія доведуть у суді, він має сплатити штраф — 10 тис 200 грн. Також його позбавлять права керувати транспортом на рік.