Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Ветеран-прикордонник з Сумщини відзначив свій 101-й день народження (Фото)

132

Полковник у відставці Григорій Аксентійович Батурин, ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій віддав військовій службі 29 років, з яких 23 – службі на кордоні.

У 101-й день народження, окрім рідних і близьких, іменинника привітали керівництво Сумського прикордонного загону на чолі з полковником Миколою Романчуком та колеги-ветерани Сумської міської громадської організації «Спілка прикордонників» на чолі з полковником у відставці Юрієм Лозинським.

До 1943 року Григорій Аксентійович був військовим зв’язківцем, а після закінчення з відзнакою Саратовського військового училища – з 1946 року проходив службу на офіцерських посадах в якості медичного фельдшера в Західному (Білоруському), Забайкальському та Середньоазіатському прикордонних округах.

Звільнився в запас у 1969 році з посади старшого фельдшера Бахарденського прикордонного загону у військовому званні майора. Після звільнення майже 25 років працював фельдшером Сумської рятувально-водолазної станції.
Григорій Аксентійович виростив і виховав двох доньок. Має трьох онуків і п’ять правнуків.

Прикордонники Сумщини щиро зичать ветерану міцного здоров’я, добробуту, оптимізму, родинного затишку, благополуччя, мирного неба над головою та ще довгих років життя!