Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

КП «Шляхрембуд» приступило до обслуговування сумських зупинок

131

Департамент інфраструктури міста уклав договір із КП «Шляхрембуд» на надання послуг з утримання посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту у відповідності до результатів проведеного тендеру.

Договір набрав чинності з моменту підписання та діятиме до кінця 2021 року. Загальна сума договору – 2,7 млн грн.

Згідно з замовленням департаменту інфраструктури міста, утриманню підлягають 307 зупинок на території Сум і сіл Піщане й Верхнє Піщане. Загальна площа посадкових майданчиків на цих зупинках становить 15222 м2.

Утримання включає в себе систематичне очищення посадкових майданчиків на зупинках від пилу, випадкового сміття та опалого листя, ґрунтових та інших наносів шляхом їх підмітання; очищення від оголошень та рекламних брошур; очищення урн та вивезення сміття. Також здійснюватиметься очищення зупинок від снігу й обробка їхнього покриття фрикційними та іншими протиожеледними матеріалами.

Згідно договору, кратність зимового прибирання становить вісім разів на місяц, літнього (з квітня по листопад включно) – 15 разів на місяць.

Нагадаємо, КП «Шляхрембуд» перемогло в тендері департаменту інфраструктури міста на утримання посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту на території Сумської міської ТГ у 2021 році з очікуваною вартістю 3,6 млн грн. В аукціоні, який відбувся 8 лютого, взяли участь чотири підприємства: ТОВ «Компанія Барлінтон Інтерпрайзес Лімітед», КП «Шляхрембуд», КП «Паркінг» та ТОВ «КК «ДомКом Суми».

Пропозиція ТОВ «Компанія Барлінтон Інтерпрайзес Лімітед» була відхилена через аномально низьку ціну – 1,3 млн грн (тобто майже втричі менше за оголошену замовником очікувану вартість послуг). Наступною за ціною була пропозиція КП «Шляхрембуд» – 2,7 млн грн. Тож, за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції його й було оголошено переможцем.