Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Ваш надійний партнер – ТОВ «Керамейя»

362

Клінкерна керамічна цегла та клінкерна керамічна бруківка від ТОВ «Керамейя» – найкраща продукція від компанії, яка дбає про свого покупця та завжди готова до діалогу щодо покращення якості продукції.
Підтвердженням цього є численні нагороди та відзнаки, а головне визнання самих споживачів продукції. В 2011 році ТОВ «Керамейя» відмітила свій перший ювілей з дня заснування – 5 років. За ці роки, починаючи з 2008 року підприємство є учасником численних виставок, презентацій, семінарів, а також переможцем в багатьох конкурсах з якості продукції, представленості асортименту, організації менеджменту.

Починаючи з 2008 року щорічно підприємство є Переможцем регіонального та всеукраїнського етапу конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» в номінації «Промислові товари для населення» Клінкер керамічний для обличкування фасадів ТМ«Клінкерам» та Клінкер керамічний для брукування доріг ТМ «БрукКерам» – ТОВ «Керамейя». В 2011 році участь в загальноукраїнському проекті «Екологія, довкілля та природокористування в Україні» – як результат диплом за впровадження екологічно безпечних, енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій. В цьому ж році ТОВ «Керамейя» визнано переможцем 16-го Українського національного конкурсу якості в номінації «Малі та середні підприємства», а за результатами 7-го Міжнародного турніру по якості країн Центральної і Східної Європи Міжнародна конкурсна комісія утвердила ТОВ «Керамейя» лауреатом Турніру в номінації «Малі та середні підприємства».

В березні 2012 року ТОВ «Керамейя» стала одним із учасників Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» та отримала відповідний сертифікат. Наприкінці 2012 року ТОВ «Керамейя» стало переможцем національного етапу 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг та претендентом на участь у міждержавному етапі 4-го Конкурсу СНД.

Скористайтесь сайтом www.kerameya.com.ua – та збудуйте дім Вашої мрії разом з ТОВ «Керамейя».

г. Сумы, ул. Пограничная, 47, тел.: (0542) 683-128

R