Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Усик – Джошуа: хто покаже бій по телебаченню?

112

20 серпня – знаменна дата для всіх любителів боксу. Адже саме 20 серпня 2022 року відбудеться реванш Усик – Джошуа. Бій між двома великими боксерами можна буде подивитися в багатьох країнах. І мешканцям України також надається така унікальна нагода. Трансляція бою Усик – Джошуа — це одна з найочікуваніших подій останнім часом. На цей бій чекають не тільки затяті любителі боксу, але навіть і ті, хто в цей вид спорту сильно не вникає.

Друга зустріч боксерів Усик – Джошуа: де і коли?

Якщо ви задається питанням, де і коли дивитись Усік – Джошуа, то бій відбудеться 20.08.2022 у Саудівській Аравії, місто Джідда. Причина бою – захист українським боксером трьох поясів у важкій вазі. Їхній Олександр заслужив у попередньому бою проти Джошуа. Організатори вже придумали назву майбутнього протистояння – Rage on the Red Sea, що в перекладі з англійської означає “Лють у Червоному морі”.

Причина зустрічі двох боксерів у поєдинку

Це буде друга зустріч між боксерами, так би мовити, реванш. Адже перша зустріч відбулася 25 вересня 2021 року. Тоді бій відбувся з дванадцяти раундів, і після завершення поєдинку перемога дісталася Олександру Усіку. Після завершення цього поєдинку українець відібрав у Ентоні Джошуа такі титули:

  • IBF;
  • WBA;
  • WBO;
  • IBO.

Усі вони пов’язані зі званнями у важкій вазі. Так що реванш Усік – Джошуа – це шанс для Джошуа забрати всі свої чотири пояси назад. Усику в цьому поєдинку надається можливість довести, що попереднє протистояння було не випадковістю, і всі чотири пояси, які він отримав після дванадцяти раундів. Тому майбутній бокс Усік – Джошуа чекають із нетерпінням усі глядачі.

Онлайн-трансляція бою Усик – Джошуа

Звичайно, не одиниці з усіх бажаючих зможуть спостерігати за великим поєдинком на власні очі наживо. Для більшості любителів боксу та шанувальників як одного, так і другого спортсмена така можливість недоступна. Тому для інших бажаючим пропонується інший варіант – бій Усік – Джошуа дивитися онлайн. Багато спортивних телеканалів надаватимуть таку можливість, і не лише телеканали.

Інші цікаві поєдинки вечора 20 серпня

Протистояння між Усиком та Джошуа буде останнім на вечорі боксу, так би мовити десертом після решти семи боїв, які також залишаються на тій самій арені. Так, два поєдинки будуть присвячені титулу Чемпіона. Більш того, цей вечір буде ще визначним і тим, що вперше в Саудівській Аравії відбувся боксерський поєдинок у жіночій категорії.