Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Уряд не знайшов Сумщину на «глобусі» України

208

3 липня Кабінет Міністрів прийняв постанови №472-р та №459, якими перезподілив 2,2 млрд. гривень. Ці гроші зекономили на виплатах вкладникам радянського «Ощадбанку». Відповідно до законодавства бюджетний комітет має погодити ці перекидки коштів. Голова комітету Євген Геллер призначив засідання комітету на 10 липня.

Тут інформація про те, що, куди і скільки «розпихує» уряд (традиційно все собі любимим).

Один із документів – це проект розпорядження КМУ «Про збільшення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій». Цим розпорядження планується роздати 348 млн. гривень на всю Україну.

Тепер прошу всіх уважно пошукати Сумську область у цьому переліку. Так от, ми єдина(!) область, яка навіть не була включена в цей список. Мабуть, у голови Сумської ОДА Чмиря Юрія Павловича зараз не найкращі відносини з Кабміном, оскільки область не отримує ні копійки. Може, про нас елементарно забули? Завтра на бюджетному комітеті нагадаю! А ще цікаво, чи підтримають мене депутати від Сумської області в бюджетному комітеті Андрій Деркач, Ігор Молоток, Олександр Волков?