Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Батальйон тероборони у Степанівці укомплектовується військовими

951

Робоча нарада з головами територіальних громад Сумського району з питання комплектування підрозділу територіальної оборони відбулася на території Степанівської громади. У нараді під головування Руслана Сіренка взяли участь його перший заступник, голова Сумської районної ради, командир 155-го окремого батальйону територіальної оборони (в/ч А7321) та т. в. о. начальника Сумського РТЦК та СП.

“Закон України “Про основи національного спротиву” передбачає створення Сил територіальної оборони. І яким саме буде рівень підготовки підрозділу територіальної оборони у Сумському районі – напряму залежить від нас з вами”, – наголосив голова Сумської райдержадміністрації.

Під час зустрічі обговорювали питання надання допомоги у розгортанні територіальної оборони і залученні громадськості до служби у резерві, проходження резервістами та призовниками медичної комісії, визначення місць розміщення техніки та проведення навчань, матеріально-фінансової підтримки для забезпечення першочергових потреб військової частини та штабу, який розташований окремо від батальйону, та соціально-побутові питання утримання військових.

“Батальйон тероборони у Степанівці поступово укомплектовується військовими, запрошуються до співпраці резервісти. Батальйон розташувався у визначеному приміщенні”, – розповів присутнім командир батальйону.

Значну частину предметів та матеріалів уже передано до підрозділу для виконання першочергових завдань. Надалі питання підтримки батальйону та штабу залишається на контролі голови району Руслана Сіренка.