Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах започатковані безоплатні курси української мови

383

Інформація щодо міських безоплатних курсів української мови для дорослих була оприлюднена на брифінгу 14 лютого

Заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО повідомила, що вже визначена дата початку роботи курсів. Перші збори для бажаючих вивчати українську мову відбудуться 20 лютого о 17-00 у приміщенні Палацу для дітей та юнацтва, за адресою, Суми, вул. Соборна, 37.

Попередній запис та реєстрація НЕ ОГОЛОШУЮТЬСЯ, усі організаційні питання будуть вирішуватися на місці, по мірі формування кількості груп.

Начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО зазначила: “Навчання безоплатне й має на меті допомогти жителям міста у вивченні української мови, або вдосконаленні навичок вільного володіння нею. Всі вчителі будуть працювати виключно на волонтерських засадах. Ці мовознавці мають великий досвід викладання рідної мови та відзначені низкою престижних професійних відзнак нагород, визнання”.

Методист інформаційно-методичного центру Вікторія ЗАКОРКО додала, що заняття будуть відбуватися у цікавій формі. Учасники курсів матимуть змогу переконатися, яка розмаїта та красива українська мова, оспівана кращими нашими митцями.

Тож, вчимо й плекаймо нашу українське мову.

Перша зустріч для учасників курсів відбудеться 20 лютого о 17-00, у приміщенні Палацу для дітей та юнацтва, за адресою , Суми, вул. Соборна, 37.