Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах замінили каналізаційне насосне обладнання

80
Задля підвищення надійності роботи насосного обладнання та здійснення первинної механічної очистки стічних вод водоканал поступового переоснащює каналізаційно-насосні станції міста сучасними решітками з нержавіючої сталі в комплекті з пресами та шнеками. Оновлення здійснюється за кошти амортизаційних відрахувань.

«У рамках виконання заходів інвестиційних програм підприємство вже переобладнало механізованими решітками грабельного типу каналізаційні станції № 1А та № 2. У цьому році придбано та встановлено дві сучасні решітки з шафами керування на шостій станції. Впровадження таких заходів дає можливість максимально затримувати в потоці стічних вод сміття, якого за добу може надійти до 300-х кг, та зменшувати навантаження на насоси. Якщо решітки не затримують каміння та ганчір’я, то насоси працюють з перенавантаженням, а інколи виходять з ладу і потребують додаткового ремонту», – зазначає директор Анатолій САГАЧ.

Загальна вартість впровадженого заходу інвестиційної програми -1мільйон 845 тисяч гривень.

Каналізаційна насосна станція № 6 є однією із шести головних станцій міста, які перекачують стічні води в основний напірний колектор, через який стоки надходять до очисних споруд.

Попередні решітки з чорного металу мали значну корозію, не достатньо здійснювали первинну механічну очистку стічних вод від крупногабаритного сміття та потребували негайної заміни.