Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах з’явиться новий “лежачий поліцейський”

78

За дорученням міського голови Олександра Лисенка департамент інфраструктури міста СМР та КП «Шляхрембуд» спільно з управлінням патрульної поліції м. Суми опрацювали питання встановлення засобів примусового зниження швидкості (так званих «лежачих поліцейських») на аварійно небезпечному перехресті вул. Чорновола – вул. Пушкіна, що поблизу школи №15.

Через вказане перехрестя протягом дня проходить багато дітей, що прямують до школи та зі школи. Як показує практика, на подібних ділянках однієї лише дорожньої розмітки та відповідних дорожніх знаків недостатньо, аби убезпечити всіх учасників дорожнього руху (в першу чергу – дітей), особливо в зимовий період.

Як повідомляє пресслужба КП «Шляхрембуд» , відповідне доручення міський голова поставив на контроль департаменту інфраструктури міста СМР.

«Ми вже обговорили це питання з директором КП «Шляхрембуд» та патрульною поліцією. Вони порахували відстань від вул. Іллінської до Пушкіна та від Пушкіна до Первомайської – до місць, де вже є світлофори. Установка між цими світлофорами ще одного призведе до дерегуляції плану руху цими вулицями. Тому вирішили встановити тут лежачих поліцейських”, – констатував Олександр Лисенко.