Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах визначилися з місцями для купання

180

1 червня офіційно розпочався пляжний сезон. Цього року, на відміну від попередніх, у м. Суми обстежили і офіційно визначили 2 місця для купання сумчан

Визначати місця для купання мають місцеві органи влади. Цього року, на відміну від попередніх, два офіційних визначених місця для купання. “Це міський пляж в районі парку Кожедуба і пляж біля озера Чеха. Взагалі по області таких визначених місць для купання є 8”, – повідомив речник ДСНС у Сумській області Олег Стрілка.

Водолази обстежили два місця для купання у Сумах, підтвердив старшина водолазної станції міської рятувально-водолазної служби Валерій Марков: “Наразі обстежено озеро Чеха, близько 8 500 тисяч квадратних метрів загальної площі, там, де можна купатися. І пляж у міському парку – т.з. Студяга. Близько 4 000 квадратних метрів. Це не жорстко визначені місця, а там, де людям подобається купатися”.

Загалом на території Сумщини визначено 10 місць для купання.

Водолази звертаються до відпочиваючих з проханням не засмічувати дно річки, адже це становить загрозу для самих же відпочиваючих: “Ми дістаємо з дна банки, склянки, пляшки биті, банки консервні, цегла, шматки асфальту”.

Також спеціаліст просить купатися відповідально, адже лише минулими вихідними з води дістали тіла двох потопельників: “Один в суботу, 1965 року народження, у Чернеччині. Місце там гарно облаштоване, сидів чоловік рибу ловив. Впав у воду і все. У неділю у районі бази відпочинку “Робінзон” вийняли тіло студента, який два тижні тому пропав”.

З початку 2024 року на водних об’єктах Сумщини сталося 14 надзвичайних подій, у яких 10 людей загинули, четверо травмувалися. Таку статистику дає ДСНС України у Сумській області.