Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відклали суд у справі ремонту будинків

157

Підготовче засідання у справі, де обвинувачують двох депутатів Сумської міськради та засновника підприємств, які ремонтували будинки у Сумах, відклали. Засідання мало відбутися у Ковпаківському райсуді

Мова йде про депутата Євгена Косяненка, який у раді попереднього скликання був членом комісії з житлово-комунального господарства, депутатки міської ради Інни Босенко, яка працює фінансовою директоркою компанії “Коменерго Суми” та Сергія Костюченка – засновника двох фірм: “Житлобуд-Сервіс” і “Сервісбудопторг”, передає Суспільне.Суми.

Прокуратура звинувачує цих людей у заволодінні бюджетних коштів, зокрема – 654 тис. грн.

До зали не з’явилась потерпіла сторона – департамент інфраструктури міста. За словами прокурора, вони не були повідомлені про засідання належним чином, тому попросив про відкладення. Наступне засідання призначили на 11 лютого.

Нагадаємо, депутат Євген Косяненко у раді попереднього скликання був членом комісії з житлово-комунального господарства. Саме через неї проходять рішення про витрату грошей на ремонти будинків. До вересня 2019 року він був директором компанії “Коменерго Суми”.
Друга людина, яку обвинувачують, – депутатка міської ради Інна Босенко, яка працює фінансовою директоркою Керуючої компанії “Коменерго Суми”, є цивільною дружиною Євгена Косяненка (так зазначено у матеріалах справи).

Третій – Сергій Костюченко – засновник двох фірм: “Житлобуд-Сервіс” і “Сервісбудопторг”. У 2019 році з Департаментом інфраструктури міста Суми перша мала 27 договорів на понад 5 млн грн, з другою – з грудня по квітень 2020 року – уклали 30 угод на понад 6,5 млн.
Кримінальне провадження, в якому фігурує Євген Косяненко, і в рамках якого відбулись обшуки та йому вручили підозру, відкрили у червні 2019 року. 24 вересня стало відомо, що йому повідомили про підозру у привласненні бюджетних коштів.

Поки прокуратура передала до суду матеріали, дослідивши ремонти 9 будинків, які розташовані у різних мікрорайонах Сум. Загалом же у справі йдеться про понад 60 об’єктів, на ремонті яких шість приватних фірм, за версією прокуратури, завищували ціни.