Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах до терапевта не можна записатися онлайн. До педіатра — можна

805

У Сумському центрі первинної медико-санітарної допомоги №1 скасували електронний запис до сімейних лікарів через ріст захворювання на коронавірус. Щодо Центру первинної медико-санітарної допомоги №2, то там, за словами його директорки Ганни Івженко, запис пацієнтів онлайн не скасовували. Амбулаторії працюють у звичному режимі.

До Сумського центру первинної медико-санітарної допомоги №1 входять амбулаторії, які розташовані за такими адресами: вул. Іллінська, 48, Шкільна, 41А, О.Аніщенка, 10, Праці, 3, Ковпака,7. Саме в цих амбуляторіях тимчасово скасують електронний запис до сімейних лікарів.Розвести потоки різних хворих намагаються додатковими кабінетами у різних районах міста.

“Ми розширили роботу “ковідних” кабінетів. Таких на сьогодні у нас на Ковпака – 2, на Труда – теж 2, на Іллінській також веде прийом два лікаря. Без попереднього запису, в основному, пацієнти не приходять до лікарів, а ті, що мають ГРВІ, – на жаль, є черги, але ми стараємося, щоб всі були в масках, щоб була витримана соціальна дистанція”, – розповіла Суспільне.Суми в.о. директора центру №1 Алла Оводенко.

“Цей крок був вимушений, бо ситуація стала загрозлива для самих пацієнтів. Особисто мій телефон працює 24/7, це безперервна кількість дзвінків. Скарги – це більше, все-таки, ГРВІ, підвищення температури, почастішали скарги на відсутність нюху і запаху”, – розповідає лікарка сімейної медицини Ксенія Нагорна.

Чи потрібно пацієнту приходити до закладу, чи можна визначитись з лікуванням дистанційно, – сімейні лікарі тепер визначають у телефонному режимі. За необхідності, консультують і призначають лікування дистанційно.

Нововведення поки не стосується педіатрів. До них, як і до цього, можна записатися і онлайн, і телефоном.

Записатися до лікаря можна, безпосередньо зв’язавшись з ним телефоном, або через Контакт-центр, що працює на базі Центру.

У такому режимі лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 працюватимуть до кінця тижня. Далі переглянуть і плануватимуть свою роботу згідно з рівнем захворюваності на коронавірус.

Записатися до лікаря сімейної медицини можна тепер тільки безпосередньо зв’язавшись з ним по телефону, або через Контакт-центр ЦПМСД №1 за телефонами 787-700, 0504702003.
Контактні телефони і адреси амбулаторій СЦПМСД №2, яка працюватиме в звичному режимі, є на сайті підприємства.