Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах пройшов благодійний футбольний турнір

222

У Сумах відбувся благодійний турнір з футзалу, під час якого також провели збір коштів на аптечки для захисників України. Організатори турніру – громадський фонд “Суми” та асоціація футболу Сумської області. У турнірі взяли участь чотири команди – команда ЗСУ, команда волонтерів, збірна медійників “Четверта влада” та команда музикантів Сумщини.

“На цьому майданчику відбувається благодійний турнір, в якому беруть участь чотири команди. Вони будуть змагатися за символічні призи, але, з іншого боку, за дуже важливі штуки. І це збір коштів на аптечки для військовослужбовців”, – говорить представник громадського фонду “Суми” Павло БОРИСОВ.

У першому півфіналі турніру жереб звів команди ЗСУ та волонтерів. Гра завершилася з рахунком 7:3 на користь команди військових. У другому півфінальному матчі на майданчику зустрілися команда музикантів Сумщини та “Четверта влада”. До речі, “музиканти” та “медійники” регулярно грають між собою і завжди матчі проходять у напруженій боротьбі. Але не цього разу -“Четверта влада” володіла весь матч ініціативою і забила чотири голи, тоді як “музиканти” відзначилися лише голом престижу на останній хвилині поєдинку – 4:1 на користь “Четвертої влади”.

У матчі за “бронзу” “музиканти” перемогли з рахунком 5:3 команду волонтерів і посіли третє місце. Фінальний матч пройшов у напруженій боротьбі. “Медійники” двічі вели в рахунку – 2:0 та 3:2, проте втримати перемогу не змогли, попустивши гол на останніх секундах поєдинку – 3:3. Та все ж у серії післяматчевих пенальті, які знадобилися для визначення переможця турніру, “Четверта влада” була точнішою.

Після завершення турніру організатори відзначили кращих гравців. У складі команди волонтерів нею стала єдина дівчина-учасниця турніру Ольга КОСТЕНКО.
Андрій ФЕДОРЧЕНКО став кращим у складі команди музикантів Сумщини. Гравець “Четвертої влади” Олександр СІДАШ визнаний кращим у складі своєї команди. Володимир (прізвища не називаємо з відомих причин) у складі військовослужбовців отримав свою нагороду кращого гравця. Кубок переможців виборола “Четверта влада”, але гравці команди вручили його нашим захисникам на знак поваги та вдячності за захист нашої Батьківщини. За турнір учасники зібрали три тисячі 100 гривень, які підуть на аптечки для ЗСУ.