Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах продали кафе в міському парку

1,132

Відбувся аукціон з продажу нежитлових приміщень загальною площею 866,6 кв. м у Сумському міському парку культури та відпочинку ім. І.М. Кожедуба. Стартова ціна складала 983,7 тис. грн, проте об’єкт проданий більше ніж за 4 млн грн. Торги відбулися в три раунди.

Ця споруда побудована 1976 року, на першому поверху розташовані нежитлові приміщення, на другому – відкрита тераса. Приміщення потребують проведення ремонтних робіт.
За даними «Прозорро. Продажі», в аукціоні брали участь четверо: Сазонов Ілля Володимирович з первинною та остаточною пропозицією 1 005 000 грн, Гордієнко Артем Юрійович – 1 555 555 та 2 555 555 грн, ТОВ “УКРТОРГЗАПЧАСТИНИ 2020” – 994 000 та 4 000 000 грн та Луговий Сергій Володимирович – 1 620 000 та 4 010 000 грн.
Останній чекає протокол.

Хто такий ФОП Сергій Володимирович Луговий? За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), на це ім’я є записи про 5 ФОП у містах Суми, Черкаси, Кременчук, Кривий Ріг та Маріуполь. С.В. Луговий пов’язаний з 8 компаніями: ФОП “ЛУГОВИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ”, ТОВ “ПУМАНЕ-СЕРВІС”, громадськими організаціями “БЛАГОУСТРІЙ СУМИ”, “ЗЕТ ІНФО”, “ВЕТЕРАНИ МЖК ПЛЮС”, КП Маріупольської міськради “РИТУАЛЬНА СЛУЖБА”, ТОВ “СОЦІАЛЬНА ПОХОРОННА СЛУЖБА”, профспілкова організація КП “КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ”.

Рішення про приватизацію шляхом продажу на аукціоні Сумська міська рада прийняла 27 січня 2021 року. В переліку було 18 об’єктів

За даними ЦВК, ЛУГОВИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ був спостерігачем на виборах Президента 2019 р.

Як зазначено в повідомленні про проведення аукціону, функціональне використання об’єкта приватизації необхідно обов’язково узгоджувати з відповідними службами міста. Згідно з Планом зонування території м. Суми, Об’єкт розташований в функціональній рекреаційній зоні озеленених територій загального користування Р-3. У тримісячний строк з моменту реєстрації права власності на Об’єкт приватизації власник повинен врегулювати земельні відносини згідно з чинним законодавством.