Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах презентували нову комедійну виставу

237
На сцені Національного академічного театру імені М.С. Щепкіна відбулася прем`єра вистави «Ніч перед Різдвом»

Лірична комедія у постановці режисера Дмитра НЕКРАСОВА – дещо переосмислена версія гоголівської повісті. Автор вистави і виконавці ролей прагнули своєю постановкою змінити погляд людей на постаті Оксани і Солохи, дещо змінивши гоголівську інтерпретацію даних образів.

Щепкинці вже не вперше використовують хор як одну з головних діючих осіб на сцені. У даній постановці він став однією з головних роздинок вистави, бо артисти через шумоімітацію відтворюють велику гаму звуків з реального життя. Це підсилює емоційне сприйняття та ще більше наповнює атмосферу вистави.

Ще однією особливістю нової постановки є використання фольклорно-обрядових пісень Слобожанщини в сучасній інтерпретації та обробці.

4, 11 і 12 грудня щепкинці запрошують сумчан і гостей міста у Диканьку…

Лаконічна сценографія, осучаснені народні костюми героїв, кожен з яких підкреслює ті чи інші риси героя, працюють на загальний задум і створюють необхідну атмосферу для сприйняття ідеї вистави.

Лірична комедія «Ніч перед Різдвом» у виконанні щепкінців – це самобутня версія відомого твору, насичена різнобарв’ям яскравих новинок та режисерських знахідок. Актори вражають своєю майстерністю не лише у побутових і ліричних сценах, глядач захоплюється ними у батальних сценах, а Чорт і Вакула, взагалі, підіймаються під самісіньки колосники і летять до цариці за черевичками.

Вистава «Ніч перед Різдвом» – це своєрідний подарунок дорослим сумчанам на новорічні свята.

Фото з відкритих джерел