Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах поховали загиблих бійців ТРО

933

Двох з чотирьох вбитих російськими окупантами бійців загону сумської територіальної оборони поховали на Алеї Героїв Центрального кладовища м. Суми. Обставинами, за яких загинули сумські захисники, поділився їх побратим Артур Назаров: “На Харківській трасі колона ворога виїхала нам в лоб і розстріляла нас і автівки… Вижили не всі. Не пробачимо! В полон не братимемо! Тримаємо стрій, а ви прикривайте нас згори!!!”

Роман Кукленко тиждень не дожив до свого 27-річчя. “Я цього хлопця знаю з дитинства, добра, порядна людина, яка, на жаль, не встигла дати нашій державі нащадків”, – сказав побратим чоловіків Володимир Біцак. За його словами, хлопці загинули у ході бойового завдання, коли вони розвідували бойову колону російських військових. Вони їхали в одній автівці, квадрокоптером відстежувати колону. І натрапили на засідку. “Їхню машину розстріляли, вони вискочили з машини, і вбивці їх просто добили. Ми будемо їх пам’ятати, ми за них помстимося”, – розповів Суспільному.Суми Володимир Біцак.

Євгену Степаненку було 27 років, після початку війни одразу пішов у тероборону. В нього залишилася 6-річна донька, дружина та мама. “Він один у сім’ї, єдина була надія і опора”, – говорить про загиблого родичка Альона.

Під час виконання бойового завдання в машині було четверо бійців, ще двох поховають 10 березня. Хлопців намагалися врятувати в одній із сумських лікарень. ”Доставлені вони були в стані клінічної смерті, з вогнепальними пораненнями голови. Проводились реанімаційні заходи, але вони не мали успіху. Наскрізне вогнепальне поранення, пошкодження головного мозку – ці травми несумісні з життям”, – розповів хірург Олександр Грішило.