Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах почалися роботи з озеленення міста

201

Як повідомив директор КП «Зеленбуд» Володимир ЛАВРИК, спільно з Сумським національним аграрним університетом було опрацьовано три ландшафтних композиції площами 127 м2, 136 м2 та 32 м2. Вони будуть розташовані у напрямку вул. Г. Кондратьєва, у сквері «Дружба» та у парку ім. Івана Кожедуба.

«Підготовлено асортимент, який запропонований і є в наявності у нас і у СНАУ, підготовлена цінова пропозиція, залишилося порахувати тільки вартість робіт. Також зі СНАУ ми проводимо розробку квітникових композицій і вже розпочали підготовку по створенню нарисів для їх створення. Із фахівцями університету обговорюємо питання асортименту», – повідомив Володимир Лаврик.

Він додав, що також планується створення двох тематичних композицій до державних свят – Дня Конституції та Дня Незалежності України. Окрім того, працівники комунального підприємства разом із науковцями СНАУ підготували і направили до управління архітектури та містобудування пропозиції щодо озеленення основних вулиць міста.

Директор «Зеленбуду» зазначив, що ще минулого року разом із науковцями СНАУ було обстежено дерева по даній вулиці та висаджено іспанські платани у сквері по пр-т. Лушпи. Окрім того, зі спеціалістами опрацьовано питання висадки по цій вулиці червоних кленів.

Наразі ж, на липовій алеї працівниками комунального підприємства проводиться пломбування дерев та підрізка крон. Окрім того, ведеться робота з висадки троянд у місті. Після проведення тендеру заплановано висадити 1000 кущів троянд біля пам’ятника Михайлу Лушпі поблизу парку «Казка».