Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах побував з робочим візитом один з лідерів виборчого процесу Анатолій Гриценко

182

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко 13 лютого відвідав Сумщину. У ході його візиту відбулася прес-конференція на базі медіа-платформи «Вільна». Під час спілкування з представникаами місцевих ЗМІ політик озвучив ключові моменти передвиборчої програми.

Корупції — стоп

Серед головних принципів, з якими Анатолій Гриценко йде на вибори — боротьба з корупціонерами та з олігархами. Для нього особисто й для очолюваної ним команди – це важливі й принципові розділи. Спікер наводить переконливі аргументи та цифри, які вражають розмахом зловживань: «Наша команда порахувала, масштаби корупції – це 400 мільярдів гривень щорічно, які не доходять в бюджет та людям. Потім не вистачить лікарю, вчителю, поліцейському, бібліотекарю, сім’ї учасника АТО – всім. Потім мізерні пенсії і дороги, на яких разом із снігом піде половина асфальту – цьому треба покласти край».

Він налаштований рішуче боротися із проявами корупції на усіх рівнях. «Не буде більше імітації боротьби з корупцією, провалів резонансних справ – буде знищено корупцію в Адміністрації Президента, Кабінеті Міністрів, Верховній Раді, СБУ, ГПУ і МВС. Ми вичистимо корупцію, яка є на державних підприємствах, на закупівлях, на митницях, всюди. Це відкриє країні можливості», – впевнений Анатолій Гриценко.

Чесний президент – служитиме людям

У програмі Анатолія Гриценка передбачено послідовна й зважена стратегія щодо розвитку соціальної сфери, яка має забезпечити доступність до якісної медицини, встановлення адекватних тарифів на житлово-комунальні послуги (не більше 15% від доходів родини), підвищення пенсії до економічно обґрунтованого рівня, підтримку материнства і дитинства, забезпечення громадян достойним рівним матеріального забезпечення. Він переконаний, що гідні умови для громадян – це те, про що в першу чергу повинен дбати Президент України.

Анатолій Гриценко: «У своїй програмі я підкреслив: середня зарплата – не менше 700 євро. І це буде! Ми не можемо інакше, бо всі виїдуть до Польщі і далі. Робота з підприємствами показала, що вони готові до цього. Але за умови – якщо держава не буде їм заважати, коли вони будуть платити тільки один податок – офіційний, а корупційний не платитимуть. Тоді ці гроші підуть у фонд зарплати. І буде 700 євро і більше. Я вважаю, що влада повинна підтримувати підприємців, а не ламати їх», – відзначив Анатолій Гриценко. Він додав, що якщо власника бізнесу не будуть оббирати на кожному кроці, то підприємець може пустити ці кошти на розвиток та на збільшення фонду зарплати. Таким чином, буде забезпечено підняття середнього рівня зарплат в Україні.

«Тоді не треба буде принижуватись, ходити за довідками і жити у постійному страху перед сумами у цих платіжках, особливо у зимовий період. Це ключові речі, які має відчути людина», – підкреслив кандидат.

Перші кроки на посту Президента

У разі перемоги на виборах в Анатолія Гриценка та очолюваної ним команди є чіткий план першочергових заходів. На тверде переконання відомого політика логічні й правильні дії починаються з кадрових призначень. “А те, що торкається ключових напрямків моєї програми, то вона буде реалізована у першому ж законодавчому пакеті. Де буде антикорупційна складова та закон «почни із себе» про імпічмент глави держави, який торкнеться не лише мене, а й усіх наступних президентів, щоб усі зрозуміли — це не жарти», — резюмував спікер.

Передвиборна агітація