Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах побував президент

1,526

До Сум зранку 8 вересня прилетів Володимир Зеленський. Він відвідав обласний театр ім. Щепкіна, взяв участь у презентації Стратегії розвитку регіону до 2027 року та ознайомився з роботою аеропорту.

Спершу президент приїхав до обласного театру ім. Щепкіна. У короткій промові він повідомив, що театр отримає статус національного.

У холі театру відбулося коротке спілкування з пресою, під час якого Зеленський сказав, що зустріч радників глав держав “нормандської четвірки” очікується 11 вересня та сказав, що режим тиші на Донбасі зберігався 42 дні до “тієї провокації”, яка забрала життя українського військового. Він уточнив, що Київ на рівні глави МЗС “і не тільки” зв’язувався з РФ, яка “повинна дотримуватися домовленостей”.

Коли президент виходив з театру, до нього підійшов чоловік, який голосно вигукував “Чому ви боїтеся”. Президент коротко переговорив з ним. Пізніше чоловік представився Суспільному Миколою Кобликом і сказав, що він виступає за звільнення музиканта Андрія Антоненка. Чоловік сказав, що президент пообіцяв зробити все можливе у цій справі.

Далі Володимир Зеленський поїхав до Сумського аеропорту. Там біля злітної смуги змонтували критий павільон. У ньому відбулася презентація стратегії розвитку області від партії “Слуга народу”.