У Сумах на дистанційне навчання перевели класичну гімназію і школу №30. Про це під час апаратної наради повідомила начальниця управління освіти та науки Сумської міськради Антоніна Данильченко.
За її словами, там 50% учнів були контактними з пацієнтами, у яких підтвердили коронавірус.
“На самоізоляції перебуває 70 класів і 105 працівників. Усього у місті сьогодні COVID-19 виявили у 17 учнів із 12 шкіл. Також – у 60-ти працівників шкіл з 22 закладів та у чотирьох працівників 3-х дошкільних закладів”, – зазначила вона.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
