Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах на розвиток інфраструктури планують витратити 377, 7 млн грн.

357

Про перспективи і розвиток міста розповідає начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій ШИЛОВ.

Ще в квітні ми хотіли поспілкуватися з першим заступником міського голови м. Суми Володимиром ВОЙТЕНКО, але він слухавку не взяв. Довелося отримувати необхідні відомості за допомогою інформаційного запита. На питання, надіслані Володмиру Войтенко, відповів Віталій Шилов.

r: Які об’єкти будуть обов’язково відремонтовані або збудовані в Сумах цього року?
Віталій Шилов:
Перелік об’єктів, які будуть відремонтовані або збудовані у 2020 році, визначений Розподілом коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію, капітальний ремонт об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами у 2020 році, який затверджено рішенням Сумської міської ради від 24.12.2019 №6248-МР «Про бюджет Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (із змінами), і знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті Сумської міської ради.

r: Коли «Романтику» введуть в експлуатацію?
В.Ш.: Введення в експлуатацію будівлі молодіжного центру «Романтика» можливе лише після повної оплати підрядній організації кредиторської заборгованості за виконані будівельно-монтажні роботи.

r: Яка ситуація з кредиторською заборгованістю і як вплине перерозподіл фінансів на розвиток інфраструктури Сум?
В.Ш.:Згідно інформації, наданої департаментом фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради, відповідно до звіту про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7д, № 7м) станом на 01.01.2020 обліковувалась кредиторська заборгованість за виконані роботи в сумі 74,1 тис. гривень, яка станом на 01.02.2020 була профінансована в повному обсязі.
В бюджеті Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік відповідно до рішення «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради 24 грудня 2019 року №6248 – МР «Про бюджет Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» зі мінами)» від 3 квітня 2020 року № 6689- МР на розвиток інфраструктури міста за рахунок коштів бюджету розвитку без врахування субвенцій та місцевих запозичень передбачені видатки в сумі 377 684,5 тис. гривень.

r: На якій стадії реконструкція «Авангарду»? Чи дочекаємося ми відкриття цього стадіону?
В.Ш. В даний час реконструкція стадіону «Авангард» призупинена, так як всі без виключення документи, які стосуються будівництва згаданого об’єкта, вилучені в ході обшуку, проведеного на підставі ухвали слідчого судді Зарічного районного суду м. Суми від 04.03.2019 року.

r: Що буде з Театральною площею?
В.Ш. Протягом лютого-квітня 2020 року управлінням укладено договори на виконання інженерно-геологічних, інженерно-геодезичних вишукувань, інженерного обстеження та проектних робіт по об’єкту «Реконструкція Театральної площі».

r: Чи прийнятий в комунальну власність Меморіал героям на Центральному кладовищі?
В.Ш. За інформацією, наданою департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради, Меморіал пам’яті на Центральному кладовищі до комунальної власності територіальної громади м. Суми на даний час не прийнятий.

Інна Стасова
Панорама №25-2020