Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах чистити від снігу планують лише десяту частину вулиць

78

Департамент інфраструктури міста оголосив тендер на послуги з утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд на території Сумської міської ТГ у 2022 році на очікувану вартість 130 млн. грн., але реальна сума фінансування поки що невідома.

Затвердити бюджет Сумської громади на 2022 рік депутати Сумської міської ради планують на сесії наступного тижня.

Нагадаємо, що це лише близько 90 вулиць із понад 700, які є у Сумах (без урахування внутрішньо квартальних доріг та проїздів).

Чи розшириться цей перелік у 2022 році, чи, навпаки, зменшиться, чи то залишиться без змін – залежатиме від того, скільки коштів буде передбачено в бюджеті Сумської громади на утримання вулично-дорожньої мережі.

У 2021 році на ці послуги було виділено лише 53,9 млн. грн. при розрахованій замовником потребі у 105 млн. грн. Тому внутрішньо квартальні дороги та проїзди, вулиці приватного сектору, а також дороги до навколишніх сіл, що входять до складу Сумської ТГ, не увійшли до договору на зимове утримання, який укладено між департаментом інфраструктури міста СМР та КП «Шляхрембуд» на 2021 рік.

КП «Шляхрембуд» нагадує перелік доріг, тротуарів, мостів та шляхопроводів на території обласного центру, які підлягають зимовому утриманню.