Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Степанівці Сумського району провели флешмоб

51

Степанівська громада напрочуд співочий край і це ще раз підтвердив святковий загальноселищний флешмоб “Заспіваймо “Щедрик” разом!”, який пройшов у стінах Степанівського селищного будинку культури. Самодіяльні вокальні колективи громади та вихованці Косівщинської школи мистецтв виконали безсмертний твір Миколи Леонтовича “Щедрик”.

Розпочалось свято виконанням всесвітньовідомої композиції народним аматорським вокальним ансамблем “Горлиця” Підліснівського сільського Будинку культури, далі естафету радо підхопили вихованці Косівщинської школи мистецтв разом з керівником Наталією Михайличенко. Не залишив жодного з присутніх на святі байдужим майстерний виступ чоловічого ансамблю Степанівського селищного клубу, улюблениць громади – учасниць аматорського фолькльорного ансамблю “Яворина” та чарівного дитячого дуету Степанівсього селищного Будинку культури.

Порадували глядачів і аматори Головашівського сільського клубу, які також дуже старанно й відповідально готувалися до свята. Кульмінацією свята стало колективне виконання “Щедрика” всіма учасниками заходу та всіма охочими та передача “челенджу” громадам Сумського району.