Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У депутатському складі Сумської обласної ради зміни

390

Під час сесії Сумської обласної ради очільник депутатського корпусу Віктор Федорченко довів депутатам інформацію про зміни у складі фракції ПП «ЗА МАЙБУТНЄ». За рішенням фракції її головою замість Тетяни Сизон став Ігор Шевель.

Також у цій фракції відбулися зміни й щодо складу депутатів. Постанову Сумської обласної територіальної виборчої комісії зачитала секретар СОТВК Світлана Положій.

До Сумської обласної територіальної виборчої комісії надійшло рішення 19 сесії Сумської обласної ради від 29.03.2024 року «Про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради», згідно з яким достроково припинені повноваження депутата Сумської обласної ради Юлії Подрєз, обраної депутатом Сумської обласної ради за єдиним виборчим списком Сумської обласної організації ПП «ЗА МАЙБУТНЄ».

Сумська обласна територіальна виборча комісія взяла до уваги рішення сесії, визнала обраним та зареєструвала 25 квітня 2024 року наступним за черговістю кандидата у депутати за єдиним виборчим списком кандидатів у депутати Сумської обласної ради у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Сумської обласної організації ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» Руслана Голопьорова.