Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Тримач для телефона на мотоцикл і захист рук – 2 must have девайси для транспорту

122

Усі ми звикли бути на зв’язку 24/7 і використовувати максимум можливостей, які дає смартфон. Ми спілкуємося з рідними та близькими, фотографуємо заходи сонця і тварин, прослуховуємо музику і використовуємо GPS у незнайомій місцевості. Наявність тримача для телефона на мотоциклі значно спрощує використання гаджетів у дорозі. За допомогою нього можна завжди мати під рукою навігатор, плеєр, телефонний зв’язок, не відволікаючись від керування транспортом.

Однак, враховуючи особливості мототехніки, до вибору аксесуара необхідно підійти з усією відповідальністю. Тримач має бути міцним і надійним, щоб гаджет не випав навіть на найбільш вибоїстій дорозі. Далі ми розповімо про різні їхні типи та важливість захисту рук на кермо.

Тримачі телефонів: на які характеристики звернути увагу

Перш за все, необхідно вибрати місце для встановлення. Зазвичай це кермо, але якщо на мотоциклі встановлено кліпони, то його прикріплюють під дзеркало або на болт (рідше може знадобитися перехідник для його монтажу).

Коли місце вибрано, варто визначитися, які тримачі телефонів потрібні:

  • Відкриті моделі зручні тим, що смартфон можна швидко і легко зняти (наприклад, HFCM-08 TATA і TATA M13A, або як HFCM-31 TATA із захисним козирком).
  • Але закриті надійніші і запобігають потраплянню вологи та пилу на гаджет (як TATA M18L-B2 з водонепроникним чохлом).

Наступний пункт – розмір, він має відповідати габаритам телефону (вказується в дюймах), щоб гаджет був надійно закріплений, адже під час їзди виникає вібрація і смартфон, інакше, може випасти.

Ще один параметр – наявність зарядного пристрою. Як правило, бюджетні тримачі телефонів продаються без зарядки або її потрібно купувати окремо. А дорожчі моделі часто йдуть з бездротовою зарядкою в комплекті.

Кілька слів про важливість використання захисту рук на кермо мотоцикла

Захист рук на кермо мотоцикла - обов'язковий мотоаксесуар

Не варто сприймати цей девайс виключно як елемент тюнінгу, адже, крім стильного вигляду, він має і практичне призначення:

  • під час їзди з-під коліс постійно вилітають камінчики, які можуть бити по руках мотоцикліста;
  • при падінні руки райдера травмуються;
  • також, у цих випадках ламається рульове кермо.

І це лише частина неприємностей, від яких здатен уберегти хороший захист рук для мотоцикліста, купити його можна на сайті https://motoblok-tata.com.ua, де він представлений у великому асортименті, а ціни починаються від 366 грн. Виходячи з призначення, цей девайс виготовляють з:

  • суцільнолитого ударостійкого пластику, його перевага – невелика вага;
  • з дюралюмінієвого сплаву – важкий, але найміцніший;
  • комбінований з металу з пластиком – оптимальний варіант за аеродинамічними характеристиками, надійністю і вагою.

В інтернет-магазині Мотоблок-ТАТА, представлений захист рук на кермо мотоцикла має універсальне кріплення, тому підійде для будь-якої мототехніки. Ще товар представлений в різних кольорах (від білого і помаранчевого, до чорної класики), щоб можна було вибрати модель під стиль і колір транспортного засобу. Також великою перевагою сайту є щоденна доставка по Україні, тому навіть якщо ви замовили захист для рук на подарунок і дуже чекаєте на нього, товар буде відправлено максимально швидко.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).

Реклама