Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

“Тільки він” зупинився

155


Автор – Андрій Тарнаруцький, коментатор радіо “Слобода-FM”

Кандидат в президенти Володимир Литвин показує сьогодні одну з найбільш нецікавих виборчих кампаній. Починалося усе досить креативно, проте розвиток “жовто-червоної” ідеї, так як і експлуатація теми “тільки він”, раптово зупинився. Разом з тим завмер розвиток самої ідеї Литвина.

Він відкусив чималий шмат “нічийного електорату”, міцно вкоренився у складі так званого “другого ешелону” українських політиків, які ділять між собою все, що залишилось від амбіцій Юлії Тимошенко та Віктора Януковича. Володимир Литвин і далі позиціонує себе як така собі “третя”, альтернативна сила. Якщо у 2007 році така тактика виявилася виправданою, то зараз на цьому ж полі “пасуться” іще низка “третіх” кандидатів. Насамперед А.Яценюк та С.Тігіпко, значна частина колишнього електорату О.Мороза.
Іншими словами, проект “Володимир Литвин” – давно не такий унікальний, як колись. І шанси отримати “золоту акцію” при формуванні майбутньої влади йому доведеться ділити з багатьма новими проектами.
Від інших кандидатів Володимира Литвина відрізняє наявність такого ресурсу, як керівництво парламентом. А отже саме в його руках були всі ініціативи, що запускалися з-під склепіння Верховної Ради. Однак і тут спікер відіграє чомусь другорядну роль, підтримуючи час від часу чужі ініціативи.

Автор – Андрій Тарнаруцький, коментатор радіо “Слобода-FM”