Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

“Те, що робить життя яскравішим!” – новий фотоконкурс від ТМ “Добряна”

1,040

Хтось сказав: “Ми всі родом з дитинства!” А інший додав: “Дитинство не закінчується”. А й справді, дитинство, немов сонячний зайчик, погравши з нами, пішов до наших дітей. До ваших дітей, друзі! Наше дитинство продовжується в наших дітях!

20 жовтня весь світ відзначатиме чудове свято – Всесвітній день дитини. ТМ “Добряна” і компанія “Всі Суми Панорама-Медіа” хочуть відсвяткувати його разом з вами, дорогі друзі, і запрошують вас і ваших дітей взяти участь у фотоконкурсі від ТМ “Добряна” – “Те, що робить життя яскравішим!”.

Якщо у сімейному альбомі багато цікавих фотографій вашої дитини, а ви, полюючи за кожним унікальним кадром, майже не випускаєте фотоапарат з рук – цей конкурс для вас!

Умови конкурсу дуже прості.

Вам необхідно надіслати на електронну пошту vsisumy@gmail.com:

1) Фотографію своєї дитини, на якій вам вдалося сфотографувати незабутній, яскравий момент його життя (до участі у конкурсі від батьків приймається одна фотографія їхньої дитини);

2) Придумати оригінальну назву фотографії; вказати ім’я та вік дитини (вік дитини – не старше 13 років);

3) Вказати своє ім’я та прізвище, а також населений пункт, в якому ви проживаєте, і контактний телефон.

Фотоконкурс дитинства “Те, що робить життя яскравішим!” буде проходити в період з 15 вересня по 31 листопада 2013 року за активної підтримки нашого молочного партнера – торгової марки “Добряна”. Голосувати за фотографії, які вам сподобалися та підтримати учасників ви зможете на сайті www.vsisumy.com в розділі “Конкурси“: (клацніть по посиланню для переходу в розділ), де будуть викладені всі конкурсні фотографії).

Переможців чекають чудові, щедрі призи! Ставши учасником конкурсу, ваша дитина може виграти планшет *, фотосесію для всієї родини *, цифрові фоторамки * і, звичайно ж, смачні і корисні молочні продукти від ТМ “Добряна”!

Друзі, давайте влаштуємо дитинству велике свято і створимо яскраву, теплу, добру галерею з фотографій, присвячених вашим дітям. Беріть участь у конкурсі і перемагайте!

Партнер фотоконкурсу дитинства – філія “Сумський молочний завод” ДП “Аромат” (ТМ “Добряна”), провідний український виробник молочних і кисломолочних продуктів.

Адреса компанії: м. Cуми, вул. Білопільський шлях, 15. Сайт: www.milkiland.com.ua

* Під отриманням подарунків розуміється можливість придбання за ціною 1 коп. Беручи участь у конкурсі, учасник і його (її) законні представники надають організаторові персональні дані, які відповідно до закону України “Про захист персональних даних” використовуються організатором. Про ознайомлення та погодження з умовами збору персональних даних учасника та його (її) законного представника свідчить окремо проставлена відмітка в пункті реєстраційної форми.

R