Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумський ТЮГ показав прем’єру для малюків (Фото)

218

Сумський обласний театр для дітей та юнацтва презентував на суд глядача нову, дуже актуальну і необхідну інтермедію “Головне – здоровим бути”

Тюгівці на злобу дня постави для дітей інформаційно-розважальну постановку, яка стала ненав’язливою, легкою і зрозумілою казкою для найменших членів нашого суспільства. Сценарій музичної інтермедії, яка триває 12 хвилин, написала керівник літературної частини театру Тетяна СВЕЛЕБА, режисером виступила головний режисер Ганна КОБЕЦЬ, музичне оформлення, як завжди, взяв на себе Володимир ПРИХОЖАЙ.

“У нас не було ніяких складнощів з постановкою і написанням самої інтермедії. Діти – наша цільова аудиторія, ми знаємо, як потрібно подавати матеріал, щоб малеча усе зрозуміла і їй було цікаво, — каже пані Тетяна. – Лікар Дятел розповідає зайченятам, як потрібно поводитися в різних ситуаціях при різних рівнях небезпеки. Щоб діткам було наочніше, заслужений художник України Едуард ЛЄДНЬОВ у сценографії використав яскраві різнокольорові кубики, які символізують різні карантинні зони”.

Зайчата з дотриманням усіх карантинних вимог гуляють парком, відвідують театр, ведуть майже звичайний спосіб життя. Тюгівці обіцяють показувати “інструктаж для малечі” перед усіма виставами, які тривають 1 дію. Тож приводьте своїх дітей, вони не лише розважаться, а й отримають нові важливі знання.

Вже сьогодні, 27 листопада о 18:00 маленьких сумчан запрошують переглянути карантинні пригоди звірят.