Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумський мер провалив чверть своїх обіцянок

251

Відремонтувати усі лікарні і поліклініки у місті Суми, купити нові комунальні автобуси, створити єдиний прозорий офіс з надання соціальних допомог та послуг, ремонт вулиць і мостів у м. Суми і багато чого іншого. Усе це обіцяв зробити сумський міський голова Олександр Лисенко

Пропонуємо подивитись рейтинг безвідповідальності міських голів великих українських міст, зокрема й тих, хто претендує на перемогу на наступних виборах.

Найбільше обіцянок провалили мери Харкова та Рівного. Загалом шість міських голів не виконали понад чверть обіцянок. Решта впоралися краще, пише «Слово і діло».

Більшість мерів обласних центрів перебувають на посадах майже 5 років, тож мали вдосталь часу для реалізації своїх передвиборчих програм та виконання обіцянок. Наші аналітики подивились, які мери провалили найбільше обіцянок. Зазначимо, що жоден мер не виконав 100% своїх обіцянок і це природно, адже багато, зокрема, й програмних зобов’язань передбачають довготривалу реалізацію.


Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

Поки що рейтинг безвідповідальності мерів очолюють два міські голови: Харкова – Геннадій Кернес та Рівного – Володимир Хомко. Обидва за час каденції не виконали по 34% обіцянок.

Друге місце антирейтингу посідає мер Херсона Володимир Миколаєнко, який провалив 31% обіцянок.

Далі йде міський голова Києва Віталій Кличко, який не впорався із 30% обіцянок.

За столичним мером йде представник партії мерів та міський голова Житомира Сергій Сухомлин, який не виконав 28% обіцянок. Не набагато відстав міській голова Сум Олександр Лисенко, який провалив 26% обіцянок.

Чверть власних обіцянок провалили міські голови Львова Андрій Садовий, Одеси – Геннадій Труханов та Запоріжжя – Володимир Буряк.

Замикають першу десятку ті, хто найгірше впорався з обіцянками: міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та ще один представник партії мерів Борис Філатов – міський голова Дніпра. Обидва не виконали по 23% обіцянок.

Мер Тернополя Сергій Надал провалив 20% обіцянок.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків наразі провалив 19% обіцянок, а його колега з Чернігова Владислав Атрошенко – 18%.

По 16% обіцянок не виконали мери Ужгорода Богдан Андріїв та Кропивницького – Андрій Райкович (увійшов до партії мерів).

Ще один представник партії мерів – міський голова Чернівців Олексій Каспрук – не впорався із 15% обіцянок.

Тільки по 13% провалених обіцянок на рахунках мерів Вінниці Сергія Моргунова та ще одного представника партії мерів – міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича.

Найкращий результат поки в міського голови Хмельницького Олександра Симчишина, який не виконав 10% обіцянок.

Раніше ми писали
Міський голова м. Суми виконав свої виборчі обіцянки на 75%

13 зі 122 обіцянок виконав сумський міський голова у 2019