Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумський клінкер втілить всі ваші мрії

644

Важливу роль в житті людини відіграють естетичні уявлення і сприйняття світу, розуміння краси. Разом з клінкером від «Керамейї» можна збудувати не лише надійну, а й красиву будівлю, що зажди буде радувати Вас і Ваших близькихДекорація поверхонь клінкерної продукції досягається двома способами: рустикацією — додаванням лицьовій поверхні цегли рельєфу та торкретуванням — присипкою поверхні кам’яною крихтою, яка під великим тиском забивається в ще пластичну поверхню сирцю і потім спікаєтся з черепком в процесі його випалення. Багато комбінованих фактур, наприклад, поверхня з рифленою фактурою обсипана кварцовою крихтою.

Дуже велике значення в цегляній кладці має фактура поверхні цегли. Від неї залежить заломлення світла, а, отже, контрастність, яскравість і інші параметри кольору цегли (шорсткуваті поверхні мають матовий, бархатистий колір, на гладких, глянцевих поверхнях будуть відблиски, а кварцовий пісок дасть іскру на поверхні кладки).

Для надання виробам з клінкеру різного кольору або оригінальної фактури на підприємстві не використовуються ніякі барвники! Всі відтінки кольору виробів з клінкеру утворюються в процесі випалу.
Асортимент клінкерної цегли «Клінкерам» постійно розширюється, з’являються нові види декору поверхні та фасони цегли. Широкий спектр фасонної цегли суттєво розширює дизайнерські можливості архітекторів.

Архітектура будівлі, різноманітність розмірів, фактур і кольорів цегли, додайте до цього можливість використання швів різних кольорів та просторового малюнка, все це дає практично нескінченне число варіантів зовнішнього вигляду фасаду, з яких потрібно вибрати єдиний, що задовольняє конкретного покупця.

Скористайтесь конструктором фасаду на сайті www.kerameya.com.ua – та збудуйте дім Вашої мрії разом з ТОВ «Керамейя».

г. Сумы, ул. Пограничная, 47, тел.: (0542) 683-128

R