Сумська “Вікторія” зіграла матч в столиці

117

Через повітряні тривоги ФК «Вікторія» була вимушена зіграти “домашній” матч на стадіоні у Києві

Матч третього туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, який мав пройти на стадіоні «Ювілейний» у Сумах 26 серпня та у якому «Вікторія» мала б приймати «Кремінь», не відбувся. Причина все та ж – тривала повітряна тривога. Тож «Вікторія» уже має дві перенесені гри – проти «Діназу» та «Кременя».

Тому черговий домашній матч четвертого туру проти «Кудрівки» було вирішено провести у Києві на полі НТК ім. Баннікова. Цей матч завершився впевненою перемогою підопічних Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО з рахунком 2:0. На 28-й хвилині Руслан ПАЛАМАР з пенальті відкрив рахунок, а на самому початку другого тайму Сергій МАШТАЛІР його подвоїв. Незважаючи на те, що «Вікторія» провела лише два матчі з чотирьох, вона посідає друге місце у групі Б першої ліги, набравши 6 очок. У наступному турі 5 вересня «Вікторія» в гостях гратиме проти лідера – СК «Полтава».

У Кубку України «Вікторія» отримала свого суперника у 1/8 фіналу. Ним, як і минулого сезону, саме на цій стадії, стала команда ЛНЗ (Черкаси). Це буде своєрідне «дербі», бо власники обох клубів пов’язані спільним аграрним бізнесом. До речі, як би це дивно не звучало, наразі ЛНЗ – один з лідерів УПЛ. Команда після чотирьох турів займала третє місце у турнірній таблиці, але після поразки у п’ятому турі від «Динамо» 0:1 опустилася на п’ятий рядок. Нагадаю також, що минулого сезону боротьбу за Кубок після зустрічі цих команд продовжили футболісти ЛНЗ. Попередньо, матчі 1/8 фіналу пройдуть 30 жовтня.

ФК «Тростянець», який виступає у групі Б другої ліги, після прикрої поразки на останніх секундах у минулому турі від «Ворскли-2», мав нагоду реабілітуватися перед своїми вболівальниками у матчі з «Олександрією-2», який наші земляки теж проводили у гостях. Суперник був непростий, адже олександрійці до цього туру займали третє місце у турнірній таблиці.

Цього разу останні хвилини поєдинку стали для тростянчан вже рятівними. Рахунок у середині першого тайму відкрили наші земляки, однак ще до свистка на перерву господарі у відповідь забили два м’ячі. І лише на доданих хвилинах другого тайму гості з пенальті зрівняли рахунок – 2:2. Після чотирьох турів «Тростянець» має у своєму активі 5 очок і займає п’яте місце у своїй групі. У наступному турі 7 вересня «Тростянець» теж прийматиме лідера – «Колос-2» (Ковалівка).