Сумська “Вікторія” зазнала поразки

177

У третьому турі “чемпіонської” групи першої ліги сумська “Вікторія” знову грала в гостях – цього разу 7 квітня проти команди «Епіцентр» (Кам’янець-Подільський). Матч мав дуже важливе значення для обох команд, адже перед цим туром «Епіцентр» на два очки випереджав сумчан і займав п’яте місце, тож переможець поєдинку виходив би на «чисте» четверте місце у турнірній таблиці. А ще «Епіцентр» не програвав до цього поєдинку 11 турів, тож сумчани мали шанс перервати цю вражаючу серію господарів. Цей матч проходив з глядачами – на затишному міському стадіоні були присутні, за офіційними даними, 890 уболівальників. На жаль, забігаючи вперед, зазначу, що «Епіцентр» продовжив свою серію, а підопічні Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО зазнали другої поспіль поразки у весняній частині чемпіонату.
Розпочався матч для наших футболістів вдало – уже на 17-й хвилині Максим ЧЕГЛОВ відкрив рахунок. Він отримав м’яч на лінії штрафного майданчика і у боротьбі з захисниками зумів пробити точно у нижній кут воріт. До речі, цим голом «Вікторія» перервала свою «суху» серію – 371 хвилину команда не могла вразити ворота суперників. Хоча до цього часу значно ближчими до успіху були футболісти «Епіцентру», однак реалізувати свої моменти їм завадив голкіпер гостей Денис ШЕЛІХОВ. Але через 20 хвилин і він був безсилим, коли Владислав МОРОЗ накрутив кількох захисників «Вікторії» і з кута штрафного майданчика завдав потужного та точного удару – мяч влетів точнісінько у дальню «дев’ятку» воріт сумчан.
А через 30 секунд після початку другого тайму господарі поля були вже попереду – після дальнього удару Андрія ЛІПОВУЗА м’яч зачепив ногу когось із захисників «Вікторії», дезорієнтувавши Шеліхова, і влучив у нижній кут воріт. Пропущений м’яч немов би деморалізував гостей і через кілька хвилин господарі забили втретє – після розіграшу кутового Данило КРАВЧУК підключився до атаки і пробив точно під перекладину. Відразу після цього наставник сумчан зробив чотири заміни, однак вони нічого не змінили у грі – господарі віддали ініцативу, граючи на утримання рахунку, і це їм вдалося – сумчани так і не зуміли створити гострих моментів біля воріт «Епіцентру». Отож, у підсумку перемога господарів поля з рахунком 3:1. Вони піднялися на четверте місце, набравши 36 очок, а «Вікторія» опустилася на шосте, маючи 31 очко. У наступному турі сумчани нарешті зіграють вдома – 13 квітня на «Ювілейному вони прийматимуть івано-франківське «Прикарпаття», яке займає восьме місце.