Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

58 учителів Сумщини склали незалежне тестування

157

58 учителів Сумської області успішно склали незалежне тестування фахових знань та вмінь і допущені до ІІ етапу сертифікації-2024. Наступний етап відбудеться у квітні. Педагоги мають здійснити самооцінювання власної майстерності з формування в учнів ключових компетентностей і вмінь, заповнивши анкету самооцінювання в інформаційно-аналітичній системі EvaluEd за формою, затвердженою Державною службою якості освіти.

Самооцінювання має на меті визначення учасником сертифікації рівня власної професійної діяльності, виявлення сильних та слабких сторін, планування підвищення кваліфікації.

На цьому етапі сертифікації не передбачено експертного, бального чи вербального оцінювання.

 

Загалом в Україні 1436 педагогів України візьмуть участь у ІІ етапі сертифікації та проведуть самооцінювання власної професійної майстерності. Серед них:

✅ 776 учителів початкових класів (54% зареєстрованих). У Сумській області –  23 вчителі (57%);

✅ 473 учителі української мови та літератури (80% зареєстрованих). У Сумській області –  25  учителів  (89%);

✅ 187 учителів математики (37% зареєстрованих). У Сумській області –  10 учителів  (50%);

Нагадуємо, що сертифікація педагогічних працівників — це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, зокрема з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання. Сертифікація педагогічного працівника відбувається на добровільних засадах виключно за його ініціативою.

Бажаємо учасникам сертифікації успішного проходження наступних етапів!

Ознайомитися з Методичними рекомендаціями щодо заповнення учасниками сертифікації анкети самооцінювання власної педагогічної майстерності

👉 https://bit.ly/42ON1FX

За інформацією управління Державної служби якості освіти у Сумській області