Сумська «Вікторія» програла «Шахтарю» у чвертьфіналі Кубка

96

У матчі чвертьфіналу Кубка України з футболу «Вікторія» у Києві грала проти донецького «Шахтаря». Перший удар по м’ячу зробив колишній гравець «Вікторії» Руслан ПІСНИЙ, який зараз захищає Україну у лавах ЗСУ. Уже в середині першого тайму «Шахтар» був попереду 2:0 – дальніми ударами голи забили Єгор НАЗАРИНА та Олександр ЗУБКОВ. На останній хвилині матчу ще один гол у ворота «Вікторії» забив після кутового Ярослав РАКИЦЬКИЙ. Отож поразка з рахунком 0:3 і до півфіналу виходить «Шахтар».
У чемпіонаті команд першої ліги «Вікторія» приймала у черговому турі СК «Полтава». Матч на важкому після дощу полі «Ювілейного» завершився внічию 0:0. «Вікторія» залишилась на другому місці, маючи в своєму активі 27 очок після 15 матчів. Стільки ж очок має у своєму активі «Лівий берег», який займає третє місце. У наступному турі «Вікторія» 11 листопада гратиме в гостях з аутсайдером – командою «Чернігів-ШВСМ».