Розпорядження про збільшення граничної чисельності деяких структурних підрозділів Сумської обласної військової адміністрації з метою удосконалення та оптимізації структури підписав начальник СОВА Володимир АРТЮХ.
Так, згідно з текстом Розпорядження № № 161-ОД від 05.04.24 р., кількість співробітників у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської ОДА збільшиться на дві одиниці; управління оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської ОДА – на чотири одиниці; служби у справах дітей Сумської ОДА – на одну одиницю. Загалом до штату має додатися аж 7 людей.
Також управління оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку перейменують у департамент оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської ОДА.
Станом на сьогодні у структурних підрозділах Сумської обласної державної адміністрації налічується 519 співробітників.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
