Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумська громадськість долучилася до відзначення 100-річчя Дня Незалежності Польщі (фото)

197

Сьогодні, 9 листопада,у Сумах відбулося покладання квітів до Меморіалу польських воїнів, котрий розміщений на Центральному кладовищі. Захід був приурочений до ювілейної дати — 100- річчю з Дня незалежності Польщі.

Віддати шану загиблим та привітати польських друзів із визначною історичною віхою прийшли: заступник Сумського міського голови-керівник апарату міської ради Степан ПАК, представник українсько-польської господарчої палати у Сумській області Ігор КОРОТИЧ, офіційний представник міжнародної торгової палати у Сумській області Володимир ДЕМУРА, Олександр ІГНАТОВСКИЙ (Громадське Об”єднання “Рідний край”) та сумчани, котрі беруть участь в україно-польській співпраці

Варто зазначити, що між Сумщиною та польською громадою налагоджена плідна багаторічна співпраця. Вона реалізовується у різних сферах. А саме: бізнес та інвестиції, ділові партнерські обміни, навчання посадовців різних ланок самоврядування та культурно-мистецькі заходи. Так, нещодавно у вересні поточного року представницька делегація сумчан брала участь у 28-му Польському міжнародному економічному форумі, який відбувся у Криниці-Здруї. Як зазначає представник українсько-польської господарчої палати у Сумській області Ігор Коротич, така системна співпраця між сумчанами та польською стороною дає можливість поглиблюються дружні стосунки та співробітництво, а головне знаходити порозуміння та нові шляхи інтеграції наших народів.