Управління охорони здоров’я Сумської міської ради повідомляє, що станом на ранок 17 лютого 2025 р. у Сумській громаді спостерігається зростання кількості захворілих на ГРВІ, грип та COVID-19 на 23%. Ситуація залишається контрольованою, проте у разі продовження збільшення кількості хворих наступного тижня може бути перевищено епідемічний поріг.
Загалом на ГРВІ, грип та COVID-19 за тиждень захворіло 1 614 мешканців громади, (на позаминулому тижні – 1 250). Виявлено 30 випадків захворювання на грип (на позаминулому тижні – 20).
Серед занедужавших майже порівну дорослих та дітей.
Загальна кількість госпіталізованих – 100 осіб (на позаминулому тижні – 58). Летальні випадки внаслідок ГРВІ або грипу не зареєстровані.
В Дитячій лікарні Святої Зінаїди на стаціонарному лікуванні 25 дітей, з них 3 дітей у важкому стані у відділенні інтенсивної терапії.
Метапневмовірус в громаді та області в поточному епідсезоні не виявлено.
За тиждень на COVID-19 захворіло 5 осіб (протягом попереднього тижня – 4 випадки захворювання). Серед захворілих усі дорослі. До лікарень з коронавірусною хворобою госпіталізовано усіх осіб, у яких виявлено захворювання.
Летальні випадки внаслідок коронавірусної хвороби не зареєстровані.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
