Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумщиною гастролює оркестр Збройних Сил України

158
На території Сумської області виступи зразково-показового оркестру Збройних Сил України відбуватимуться з 18 по 26 жовтня. У м. Ромни оркестр зазвучить 18 жовтня. Наступного дня виступ оркестру пройде в Лебедині. 20 жовтня своїми виступами оркестр здивує жителів Путивля, а 21 жовтня – Білопілля.

У Глухові святкова програма передбачена на 22 жовтня. Також виступи оркестру відбудуться у містах Шостка та Суми 23 та 24 жовтня відповідно.

В Охтирці оркестр зазвучить 25 жовтня, а в Конотопі – 26 жовтня.

Перед виступами оркестру будуть проходити й інші заходи: тематичні, інформаційні та фотовиставки про військову службу, демонстрація озброєння, засобів захисту, сучасних елементів матеріально-технічного, речового та продовольчого забезпечення ЗСУ, тактичної медицини.

Рішенням Головнокомандувача Збройних Сил України проводиться Всеукраїнський патріотично-мистецький проєкт «Армія з народом»

Проєкт за участю провідних військово-музичних установ (підрозділів), спрямований на пропагування військової служби у Збройних Силах України, зміцнення авторитету та іміджу українського війська в суспільстві.