Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

«Сумигаз» розробив для споживачів газу експрес-реєстрацію особистих кабінетів

538

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому у ці складні для всіх нас часи, у АТ «Сумигаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua. Тепер щоб скористатися сервісами, достатньо дзвінка до контакт-центру за номером телефону 067 00 03 104 і Особистий кабінет споживача газу буде створений автоматично, – повідомляє прес-служба компанії..

«Карантин вніс свої корективи у повсякденне життя. Однак, обмеження не стосуються наших онлайн-сервісів. Ми доклали зусиль, щоб покращити доступ до сервісів компанії, і тому створили для наших клієнтів експрес-реєстрацію особистих кабінетів на сайті 104.ua», – говорить керівник управління клієнтського сервісу АТ «Сумигаз» Едуард Онищенко.

Для автоматичної реєстрації Особистого кабінету на 104.ua достатньо зателефонувати до контакт-центру АТ «Сумигаз» і назвати свій особовий рахунок. Після цього Особистий кабінет буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.

Щоб зайти в Особистий кабінет на сайті 104.ua, натисніть на посилання, що надійшло в смс-повідомленні. Після знайдіть на екрані кнопку «Вхід» та введіть логін і пароль, що вказані в смс.

За одним мобільним номером телефону в експрес-реєстрації можна зареєструвати тільки один особовий рахунок.

За допомогою Особистого кабінету клієнти можуть:

· Гарантовано передати показання лічильника

· Безпечно та просто сплатити за газ і його доставку

· Першими завантажити рахунки

· Відстежувати власне споживання та витрати.

На Сумщині вже 110 тисяч домогосподарств користуються перевагами єдиного онлайн-сервісу 104.ua.