Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Суми отримають перші дев’ять нових тролейбусів вже у березні

118

У Сумах відбулася робоча нарада з представниками ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс», з яким укладено договір на постачання 19 тролейбусів у рамках проєктів «Міський громадський транспорт України» та «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в м. Суми».

На нараді опрацювали питання поїздки делегації Сум на чолі з міським головою на завод для проведення процедури попереднього прийому дев’яти нових 12-ти метрових тролейбусів. Цей візит відбудеться вже наступного місяця.

«Попередньо з представниками заводу йшла мова про поставку до 15 березня п’яти нових тролейбусів, однак сьогодні ми дійшли домовленості, що це буде дев’ять одиниць техніки, – сказав міський голова. – Для нас важливо, аби сумчани якомога швидше почали отримувати більш якісну послугу з перевезення у нашому комунальному транспорті».

Він також зауважив, що низькопідлогові тролейбуси забезпечать легкий доступ до користування міським громадським транспортом людям похилого віку, особам з інвалідністю та пасажирам із дитячими візочками.